Torty Weselne

Torty Weselne - Sztuka Słodkiego Smaku

Witaj w świecie, gdzie każdy tort weselny jest wyrazem miłości, pasji i artystycznego rzemiosła. Jestem Gosia Amaro, i z ogromną radością przygotowuję dla Was torty weselne, które są nie tylko uczcią dla oczu, ale i dla podniebienia.

Piękno i Smak w Harmonii

Dla mnie, tort weselny to coś więcej niż deser - to centralny punkt Waszej celebracji, symbolem miłości i wspólnych chwil. Dlatego przykładam wszelkich starań, aby każdy tort był nie tylko piękny, ale przede wszystkim smaczny. Wykorzystuję najwyższej jakości składniki, które łączę w nieoczekiwane kompozycje smakowe, aby zaskoczyć Was i Waszych gości.

Indywidualne podejście do każdej pary

Rozumiem, że każda para młoda jest wyjątkowa, a jej marzenia o idealnym torcie są unikatowe. Dlatego oferuję możliwość indywidualnego doboru smaków. Przed wielkim dniem zapraszam na degustację, podczas której możecie wybrać ten idealny smak, który będzie towarzyszył Wam w tym wyjątkowym momencie.

Marzenia w Słodkiej Odsłonie

Moim największym pragnieniem jest sprawić, by Wasz wyjątkowy dzień był jeszcze piękniejszy dzięki tortowi, który przekroczy wszelkie oczekiwania. Z radością podejmuję się realizacji nawet najbardziej wymagających i kreatywnych projektów, bo dla mnie każdy tort to nowa, ekscytująca historia.

Zapraszam do współtworzenia magii

Jeśli marzycie o tortie weselnym, który będzie wyjątkowy tak jak Wy - zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy coś, co będzie pięknym akcentem Waszego wyjątkowego dnia, sprawiając, że będzie on jeszcze bardziej niezapomniany.

Cieszę się na możliwość bycia częścią Waszej historii i tworzenia słodkiego dzieła, które będzie świadkiem Waszej miłości.

Rewelacja! Tort i Candy Bar przepyszny i przepiękny! Goście oraz My zachwyceni 🤩 Tort zarówno smakowo jak i wyglądem przeszedł nasze oczekiwania! Po prostu cudo! Polecamy z całego serca ❤️

Klaudia

Realizacje

Z radością prezentuję Wam galerię tortów, które miałam przyjemność tworzyć w ostatnim czasie. Każdy z nich jest świadectwem pasji, z jaką podchodzę do sztuki cukierniczej, i miłości do detali, które czynią te chwile niezapomnianymi. Zapraszam do podziwiania tych słodkich dzieł sztuki.

Wybierz smak swojego tortu weselnego..

Z ogromną przyjemnością pragnę zaproponować Wam niepowtarzalną możliwość wyboru smaku Waszego wymarzonego tortu. Obok znajdziecie paletę naszych wyjątkowych smaków, stworzonych, aby zachwycić Wasze podniebienia i uczynić każdą okazję jeszcze bardziej wyjątkową.

Mango -marakuja -malina - prażynka malinowa
biszkopt waniliowy

Ferrero rocher -truskawka -prażynka truskawkowa
biszkopt czekoladowy

Biała czekolada - świeże maliny -krem malinowy
biszkopt waniliowy

Karmelizowany banan- masło orzechowe
-ciemni biszkopt

Pistacja-czarna porzeczka -śmietanka
biszkopt czekoladowy

Symulator kosztów